KONST / Litografier / Färglitografi 15978365
nr 1597 8365
Gösta Backlund
(f. 1930), Sverige
Stilleben. Färglitografi, bildmått: 47x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x77 cm. Signerad
Gösta Backlund, svensk svensk målare, grafiker och tecknare född 1930 i Falun.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:50:11
10/2 11:33:07
Gösta Backlund
Läs mer om Gösta Backlund